Artemide Tolomeo Floor, Designová stojací lampa s vypínačem, leštěný hliník 1xE27
Ikonická a moderní stojací lampa Italského výrobce svítidel Artemide
Nestárnoucí bestseller vyráběný od roku 1987!
🗸 Italská výroba
🗸 Dokonalá rovnováha a funkčnost
🗸 Kvalitní materiály a moderní design
🗸 Dodání v kompletu: rameno + podstavec
5,0
1 hodnocení
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Barva hlavní: | Aluminium |
| Barva vedlejší: | Aluminium |
| Materiál: | Hliník |
| Ochrana IP: | IP 20 |
| Stmívání: | Nestmívatelné |
| Teplota chromatičnosti: | 2700K, 3000K, 4000K |
| Závit: | E27 |
| Materiál: | Hliník, Ocel |
| Barva: | Aluminium |
| Designér: | Michele De Lucchi, Giancarlo Fassina |
| Průměr základny: | 23 cm |
| Max. prodloužení na výšku: | 167 cm |
| Max. prodloužení na šířku: | 100 cm |
| Závit patice: | E27 |
| Výkon: | 77W HALO |
| Barva světla: | dle žárovky E27 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Artemide je italská designová značka s dlouhou tradicí, známá svými inovativními a ikonickými svítidly. Kombinuje technologickou dokonalost s uměleckým designem a nabízí produkty, které jsou vhodné do moderních i klasických interiérů.
