Návrh osvětlení i online

Chcete zakoupit nové osvětlení do Vašeho domova a potřebujete poradit?

rozsvítili jsme již spousty projektů a máme mnoho spokojených zákazníků. Rádi Vám na základě naší dlouholeté zkušenosti poradíme jak svítidla správně vybrat a kam umístit.

Osvětlení je nedílná součást interiéru a má veliký podíl na tom, abyste se cítili dobře. Každý prostor má svůj účel a potřebuje specifické osvětlení, které vytvoří pocit z celého interiéru.

 

1) Zašlete nám půdorys rodinného domu, bytu nebo komerčního prostoru a my Vám vypracujeme návrh osvětlení podle zadání nebo v naší režii.

2) Sjednáme si s Vámi osobní schůzku kde se společně podíváme na vzorky svítidel a doladíme technické záležitosti spojené s Vaší stavbou. Svítidla připravíme také na stmívání nebo chytrou domácnost. Máte to k nám daleko? Nevadí, mnoho realizací konzultujeme online.

3) Po společné konzultaci upravíme návrh svítidel tak, aby vyhovoval všem Vašim požadavkům a připravíme cenovou kalkulaci.

4) Svítidla doručíme a po předchozí domluvě i namontujeme.

Máte speciální požadavky na svítidla? Společně vymyslíme nejlepší řešení. Napište nám na mail projekty@a-lux.cz

____________________________________________________________________________________

Jste architekt nebo designové studio? 

Oslovte nás o spolupráci, rádi Vám poskytneme katalogy, vzorky a komplexní poradenství při vypracování návrhu osvětlení pro Vaše klienty. V případě komerčních prostor vypracujeme světelně technický výpočet.

O spolupráci nás kontaktujte na +420 605 866 908 nebo na mailu krampla@a-lux.cz

Architekti