Pro Vás

GARANTUJEME K VAŠEMU NÁKUPU

Garance nejlepší ceny

Našim zákazníkům garantujeme tu nejlepší cenu. V případě, že najdete levnější nabídku, cenu Vám upravíme a poskytneme slevu navíc. Stačí nás kontaktovat telefonicky nebo na mail projekty@a-lux.cz

 5 let záruka na svítidla

Kvalita elektroniky a zpracování výrobků je na prvním místě. Svítidlům na našem webu věříme díky dlouholeté zkušenosti s nimi a stojíme si za jejich kvalitou. Výrobci komponenty svítidel testují a důsledně vybírají tak, aby podtrhli dlouhou životnost. Svítidla tak budou sloužit ještě dlouho po uplynutí záruky.

 14 dní na vrácení

Pokud Vám objednaná svítidla nevyhovují máte možnost je do 14dní vrátit nepoškozené a originálně zabalené. Pokud si nejste při objednání jistí - kontaktujte nás. Rádi poradíme s výběrem abychom Vám ušetřili čas na stavbě a obešli se bez výměny.

 Pozáruční servis

Svítidla jsou plně servisovatelná. Pokud Vám některý komponent svítidla vypoví službu po dekádách používání jsme schopni zajistit výměnu nebo opravu. Záměrem je svítidlo vrátit zpět do provozu opravou a nezatěžovat tak životní prostředí zbytečným odpadem.

1 položek celkem