Neohodnoceno

DELTA LIGHT OUTLINER 100 930 3000K

Architektonické nástěnné svítidlo Delta Light OUTLINER 100 930

7-14 dní
Kód: 27810 9300 N
Značka: DELTA LIGHT
11 560 Kč 11 560 Kč bez DPH
Kategorie: Venkovní osvětlení
Záruka: 5 let
Barva hlavní: Antracitová
Barva vedlejší: Antracitová
Materiál: Hliník
Ochrana IP: IP 54
Stmívání: Nestmívatelné
Teplota chromatičnosti: 3000K
Typ světelného zdroje: LED
Umístění: Interiér / Exteriér
Připevnění: Zemní
LED zdroj: 4W
Světelný tok: 157 lm
Barva světla: 3000K
IP: IP54
CRI: 90
Vyzařovací úhel: Nepřímé vyzařování

Svítidlo OUTLINER 100 930 je vyrobeno z hliníku s dokonalou povrchovou úpravou v barvě dark grey. Nízké zemní dekorativní svítidlo, které se Vám postará o dokonalé nasvícení chodníku, příjezdové cesty. Svítidlo s nepřímým vyzařováním nikdy neoslní a vytvoří tak příjemné jemné osvětlení a atmosféru.

Svítidlo je vyrobeno v IP krytí (54).

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Svítidla Delta Light? Je to kategorie svítidel sama o sobě. Světový leader ve výzkumu a vývoji na kterém se podílí vysoce kvalifikovaní inženýři a designéři testovaní zakladatelem firmy a návrhářem Paulem Amelootem.

Společnost Delta Light využívá nejmodernějších metod vývoje jako 3D tisk, FMEA (analýza poruchového režimu a účinků) v ranné fázi. Goniometrie a interní zkoušky pod dohledem SMT mají za následek rychlý a intenzivní vývojový proces se správným výsledkem již napoprvé. 

Svítidla Delta Light se vyznačují nejpřísnějšími parametry a požadavky na kvalitu. Svítidla musí překonávat očekávání zákazníků. Produkty jsou navrženy v dokonalosti přes stránku designu i technologie. Kvalita produktů a bezpečnosti je zaručena akreditovanou laboratoří Delta Light dle mezinárodních norem.

V oblasti svítidel Delta Light Vám rádi poradíme. Svítidla mají obrovské množství variant a je škoda se na projekt nepodívat pořádně. Pokud zvažujete do své realizace právě tuto značku. Určitě se na nás neváhejte obrátit o zpracování projektu. 

 

deltalight