Artemide Tolomeo Floor, Designová stojací lampa s vypínačem, Černá 1xE27
Ikonická a moderní stojací lampa Italského výrobce svítidel Artemide
Nestárnoucí bestseller vyráběný od roku 1987!
🗸 Italská výroba
🗸 Dokonalá rovnováha a funkčnost
🗸 Kvalitní materiály a moderní design
🗸 Dodání v kompletu: rameno + podstavec
Stojací lampa Artemide Tolomeo Floor s pohyblivým ramenem v černé povrchové úpravě, oblíbí si každý čtenář nebo milovník designu. Díky nastavitelnému stínidlu nasměřujete světlo do knihy nebo do stropu pro nepřímé večerní osvětlení. Její matný eloxovaný difuzor a klouby zajišťují snadnou manipulaci a vyvážení.
Dostupná v barvách hliníku, bílé a černé, lampa nabízí možnost konfigurace s LED zdrojem nebo stmívačem. Její flexibilita a elegantní vzhled ji činí skvělou volbou pro různé prostory. Nejlépe slouží jako stojací lampa k sedací soupravě nebo křeslu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stojací lampy |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| Barva hlavní: | Černá |
| Barva vedlejší: | Aluminium |
| Materiál: | Hliník |
| Ochrana IP: | IP 20 |
| Stmívání: | Nestmívatelné |
| Teplota chromatičnosti: | 2700K, 3000K, 4000K |
| Závit: | E27 |
| Materiál: | Hliník, Ocel |
| Barva: | Černá |
| Designér: | Michele De Lucchi, Giancarlo Fassina |
| Průměr základny: | 23 cm |
| Max. prodloužení na výšku: | 167 cm |
| Max. prodloužení na šířku: | 100 cm |
| Závit patice: | E27 |
| Výkon: | 77W HALO |
| Barva světla: | dle žárovky E27 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Artemide je italská designová značka s dlouhou tradicí, známá svými inovativními a ikonickými svítidly. Kombinuje technologickou dokonalost s uměleckým designem a nabízí produkty, které jsou vhodné do moderních i klasických interiérů.
